Françeska Jaçe “çmend” fansat me bikini në ishujt Maldive

07 mars 2021 | 13:08

Prej disa ditësh, Françeska Jaçe, ndodhet në ishujt Maldive duke shijuar rrezet e diellit dhe plazhin. E duke qenë se ajo është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet sociale, sigurisht që nuk kanë munguar as fotot nga pushimet luksoze.

Modelja e njohur ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” disa fotografi ku i ka ngritur më shumë temperaturat. Në pozën e fundit të postuar, Françska shfaqet e veshur me bikini sipër një motori uji.

“Mjeti, mjet”, shkruan bukuroshja bashkëngjitur me foton ku gjithë vëmendjen e kanë marrë format e saj perfekte. E nuk kanë munguar as komentet pikante dhe komplimentet e shumta.

Super “hot” në ishujt Maldive, Françeska Jaçe

Super “hot” në ishujt Maldive, Françeska Jaçe

Super “hot” në ishujt Maldive, Françeska Jaçe

Super “hot” në ishujt Maldive, Françeska Jaçe

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Arsenali e mbylli në barazim 1-1 sfidën kundër Burnleyt. Mysafirët…