Fustani i çarë i Ana Lleshit deri te pjesët intime i tregon më shumë seç duhet

11 qershor 10:50

Ana Lleshi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve që në daljen e parë publike në ekran. E ka qenë pikërisht veshja e saj që bëri bujë menjëherë.

Përveç karakterit të fortë, ajo është gjithmonë komentuar edhe për veshjet e saj ekstravagante. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi.

Ana ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” disa fotografi ku shfaqet e veshur shumë seksi. Fundi i saj ka një të çarë të madhe, e cila i tregon më shumë seç duhet. Madje fansat e kanë pyetur nëse ka apo jo të brendshme?

Pozat e saj kanë marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe komente të shumta, ku disa e komplimentojnë, e të tjerë e kritikojnë.

A ka veshur të brendshme Ana Lleshi? Fustani i çarë deri te

A ka veshur të brendshme Ana Lleshi? Fustani i çarë deri te

A ka veshur të brendshme Ana Lleshi? Fustani i çarë deri te

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kampionati Evropian “Euro 2020” do të fillojë sonte (e premte)…