Fustani i veçantë shumëngjyrësh i nuses

04 gusht 11:09

Gjetja e veshjes ideale të dasmës mund të jetë një zgjedhje e vështirë. Diçka e tillë ishte edhe për artisten Taylor Anne Linko, por u kthye në veshjen më të mrekullueshme të nusërisë.

Taylor dëshironte që fustani i saj i dasmës të ishte i paharrueshëm dhe ta përcillte personalitetin e saj shumëngjyrësh.

Një javë para ditës së madhe, ajo e hodhi idenë e saj në letër, duke krijuar një fustan nusërie me një shumëllojshmëri ngjyrash në pjesën e fundit të tij. Veshja, gjithashtu, përputhej me ngjyrat në flokët dhe buqetën e saj. Pas publikimit të fotove në rrjetet sociale, fustani i saj i nusërisë është bërë menjëherë viral.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një studim i ri i kryer së fundmi tregon se…