Gafa e vitit bëhet nga portieri i Leverkusenit (Video)

21 nëntor 21:46

Portieri i Bayer Leverkusenit, Lukas Hrdeki mund të renditet si lojtari që ka bërë gafën e vitit në futbollin gjerman.

Portieri i “aspirinave” pasi iu është pasuar topi pas nga shoku i skuadrës së tij ai nuk ka mundur dot ta stopojë atë top dhe më pas topi shkoi në rrjetë.

Sfida midis Arminia Bielefeld dhe Leverkusenit përfundoi 1-2. Kjo gafë i kushtoi rëndë Leverkusenit.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Djali i madh i Presidentit të SHBA, Donald Jr Trump…