Gashi: Gjykata nuk po i zbaton aktgjykimet e veta për lirimin e Sylejman Selimit

28 tetor 2018 | 15:26

Avokati mbrojtës i Sylejman Selimit, Tomë Gashi, ka  thënë se gjykata nuk është duke i zbatuar aktgjykimet e veta të cilat janë në favor të lirimit të ish-komandantit të Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së dhe atë pa kushte.

“Dita 139. Për gjeneral Sylejman Selimin gjykata nuk i zbaton as aktgjykimet e veta të cilat janë në favor te lirimit te tij pa kushte, por të njëjtat i interpreton qëllimisht në dëm të tij dhe dihet pse. Gjeneral Sylejman Selimi nuk mund të blihet jo!”, ka shkruar Gashi në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Dita 139Per Gjeneral Sylejman Selimin gjykata nuk i zbaton as Aktgjykimet e veta te cilat jane ne favor te lirimit te…

Gepostet von Tomë V. Gashi am Sonntag, 28. Oktober 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lëvizja Vetëvendosje nëpërmjet deputeteve, Fitore Pacolli dhe Albulena Haxhiu, ka…