Gashi i LDK-së: Jemi të gatshëm për zgjedhje

30 nëntor 15:47

Shefi i grupit parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Arben Gashi, ka thënë se zgjedhjet janë opsion në demokraci dhe se partia e tij është e gatshme për zgjedhje.

Gashi ka thënë se në LDK nuk kanë biseduar për çështjen e presidentit pasi ende nuk ka kandidatë zyrtarë për president të Kosovës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kompania “Moderna.Inc” ka treguar se sot (e hënë) do të…