Gattuso: Interi më i fortë se Milani

04 mars 13:02

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso ka shprehur mendimin se Interi skuadër më e mirë se Milani.

“Historia e derbit tregon se fiton skuadra që është më shumë në vështirësi. Në 27 dhjetor fituam ne që nuk ishim fare mirë. Ndjej që jemi favoritë dhe nuk më pëlqen kjo gjë. Kemi rikuperuar pikë, por janë përpara nesh akoma. Në këtë moment, janë më të fortë sesa ne”, ka deklaruar Gattuso, duke shtuar se: “Nuk dua ta dëgjoj fjalën lodhje, nuk dua justifikime. Dua 11 lojtarë të motivuar për të fituar një ndeshje shumë të vështirë për ne”.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i komunës së Junikut, Agron Kuçi, është takuar sot…