Genci dhe Aurela lansojnë këngën ‘Adrenalinë’ (Video)

25 qershor 15:13

Është publikuar bashkëpunimi i Genc Prelvukajt me Aurela Gaçen. Ata kanë sjellë në treg këngën me titullin “Adrenalinë”.

Kjo këngë është shoqëruar me videoklip dhe është punuar në nga vet Genci.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, ka shfaqur shpresën…