Genta Ismajli lanson projektin e ri, me reperin gjerman

21 janar 13:02

Genta Ismajli, ka publikuar bashkëpunimin e saj më të ri.

Ajo këtë herë ka bashkuar forcat me reperin gjerman Eko Fresh dhe producentin Phat Crispy në një këngë të titulluar “Bad B*itch”.

Kënga është ritmike dhe hip-hop dhe e vjen e gërshetuar në tri gjuhë: shqip, gjermanisht dhe anglisht.

Muzika dhe teksti janë realizuar nga Eko Fresh, Genta Ismajli, dhe Nasco Feka18.

“Bad B*tch” është vizualizuar edhe me klip, xhirimet e të cilit janë kryer në Gjermani.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot (e premte) do të varroset i riu që u…