Sot varroset i riu që dje u ter me thikë në Pejë

21 janar 13:01

Sot (e premte) do të varroset i riu që u ther për vdekje dje në Pejë, Elvis Mekaj.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet në orën 15:00 në varrezat e qytetit.

Elvis Mekaj la pas bashkëshorten dhe djalin e vogël, Luisin. I dyshuari për therjen fatale të tij është K.Salihaj, 22 vjeçar. Ngjarja ndodhi mesditën e djeshme në lagjen Fidanishte të Pejës.

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe teksti që thotë "Me pikéllim tế thelle njoftojmẽ migté, shokết dhe dashamirét se dashuri joné: ELVIS (ALI) MEKAJ Tragjikisht ndrroi jetë mẽ 20.01.2022, në moshën 26 vjeçare duke na lënë pörjetë të pikëlluar. Varrimi i të ndjerit behet mẽ 21.01.2 në varrezat e qytetit. Funerali niset nga Gasallhanja e varrezave të qytetit në orën: 15:00. Peje, mẽ 21.01.2022 Te pikelluarit: Babai: Alija, nêna: Sevdija, bashkeshortja Fitorja, djali: Luisi, véllezërit: Labinoti, Pajtimi dhe Leotrimi, si dhe mbare farefisi gjere Mekaj."

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Georgina Rodriguez është në promovimin e plotë të dokumentarit të…