Georgina Rodriguez zbret në Sanremo dhe shkon në hotel me tre yje

29 janar 11:34

Edhe Georgina Rodriguez do të jetë në Sanremo, në skenën e Aristonit. Konfirmimi fotografik vjen në orët e fundit ku Georgina shfaqet në krah në Amadeus.

Rodriguez nuk ka mundur t’i sjellë fat Cristiano Ronaldos së saj, duke mos qenë e pranishme në tribunën e Napoli – Juventus.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja shqiptare Dua Lipa është duke përgatitur projektin e ri.…