Gigi Hadid dhe Tyler Cameron e dëshmojnë se romanca e tyre po lulëzon

15 gusht 2019 | 11:35

Tyler Cameron dhe Gigi Hadid po dëshmojnë se romanca e tyre po lulëzon.

Në disa fotografi të publikuara nga mediumi “E!” çifti shihet duke dalë nga apartamenti i tyre veçmas në NYC të hënën në mbrëmje.

Të dy të famshmit dolën me veshje të rastësishme derisa u kapën nga fotografët.

Në të vërtetë, modelet që u takuan për herë të parë në “Instagram” nuk kanë qenë të turpshëm për lidhjen e tyre.

Javën e kaluar ata ishin në Brooklyn përpara se të përfundonin përsëri në banesën e Gigit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Beyonce është një nënë e ‘marrosur’ pas tre fëmijëve të…