Gigi Hadid, mahnitëse për “Vogue”

20 prill 2018 | 11:04

Gigi Hadidi është një nga modelet më të kërkuara dhe më të paguara.

Gigi ka mahnitur derisa ka pozuar për revistën prestigjioze “Vogue Japan”.

22-vjeçarja ka qenë në cover të revistës duke realizuar një sërë fotografish bardh e zi.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Njeriu më i vjetër në botë, por që nuk është…