Gigi Hadidi rikthen stilin e ’70-ve në natën e dytë të Coachellas

16 prill 11:35

Modeluesja e njohur, Gigi Hadid, ka marrë pjesë në festivalin e famshëm të muzikës “Coachella të shtunën.

Sipas “Daily Mail”, kjo është dita e dytë e këtij festivali. Hadid pati të veshur një fustan shumë ngjyrësh që kishte modelin e viteve  ’70. Me këtë fustan ajo shkëlqente dhe dukej shumë e bukur.

Image result for Gigi Hadid rikthehen stilin e ’70-ve në natën e dytë të Coachellas

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dua Lipa ka treguar se tri ditët e fundit i…