Gjashtëvjeçari bën 3 270 pompa

18 korrik 11:08

Një djalë rus gjashtëvjeçar ka bërë atë që edhe një ekspert palestre mund ta ëndërrojë. Ibrahim Lyanov nga rajoni Novy Redant theu rekordin botëror duke bërë 3 270 pompa vetëm për dy orë.

Ai fitoi një apartament për familjen e tij si dhe hyri në Librin e Rekordeve Ruse.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK) ka shkarkuar nga detyra…