Gjenden dy persona të vdekur në Emshir

14 mars 2021 | 10:34

Dy persona janë gjetur pa shenja jete në lagjen “Emshir” në Prishtinë.

Rreth orës 09:00 policia ka pranuar informatën për dy persona të pajetë në lagjen Emshiri në Prishtinë.

Menjëherë pas marrjes së informatës policia ka dalë në vendin e ngjarjes bashkë me prokurorin e shtetit dhe mjekët emergjent.

Ende nuk dihen motivet që sollën deri tek ky rast.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lidhja Demokratike e Kosovës është mbledhur sot për ta zgjedhur…