Gjendet një mjet i dyshuar në Lipjan

11 gusht 13:19

Një person ka raportuar në polici se derisa ishte duke përgatitur një parcelë në fshatin Bujan të Lipjanit, ka hasur në një mjet të dyshuar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësiti i KFOR-it  Amerikan dhe njësiti i EOD-së ku kanë bërë shpërthimin e mjetit të dyshuar L-9.

Shpërthimi është bërë pa asnjë incident.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës në Klainikën e Ortopedisë…