Gjermania nuk e fton Mustafin

16 mars 2018 | 16:16

Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low nuk e ka ftuar mbrojtësin shqiptar të Arsenalit, Shkodran Mustafi, për miqësoret e marsit kundër Spanjës (23 mars) dhe Brazilit (27 mars).

Pavarësisht se Mustafi është titullar te “Topçinjtë”, nuk e ka bindur Lowin për t’u ftuar në Kombëtare. Para shqiptarit janë ftuar: Matthias Ginter i Borussia Mönchengladbach dhe 26-vjeçari i Hertha Berlindit, Marvin Plattenhardt.

Image

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është paraqitur të premten në…