Gjilani prezanton dyshen Hajdari – Shabani

20 janar 16:03

Skuadra e Gjilanit është përforcuar me dy futbollistët e Llapit, Fiton Hajdarin dhe Kushtrim Shabanin.

Të dy lojtarët edicionin vjeshtor janë paraqitur për skuadrën nga qyteti i tyre, KF Llapi. Ndërsa ishin pjesë e Përfaqësues U21.

/Epoka e re/  

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pensionistëve kosovar nuk do t’u dalin pensionet me rritje në…