Gjilani transferon Wilber Perezin

10 gusht 18:48

KF Gjilani sot ka arritur marrëveshje me sulmuesin nga Guatemala Wilber Perez.

Ish-reprezentuesi i përfaqësueses së Guatemalas në skuadrën e Gjilanit vijën nga skuadra e Sanarate FC nga kampionati i Guatemalas.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Kuvendit të Kosovës, dhe ish luftëtari i UÇK-së,…