Gjilani vazhdon përgatitjet për ndeshjen me Trepçën ’89

30 gusht 14:54

KF Gjilani po vijon me intensitet të lartë përgatitjet për duelin që e zhvillon në fundjavë kundër Trepçës ‘89.

Mesditën e sotme skuadra u grumbullua për të vijuar stërvitjet e rregullta, që u mbajtën në fushën ndihmëse. “Ekipi u paraqit i plotë sot dhe gjendja fizike e futbollistëve është mjaft e mirë, kur kanë mbetur edhe tri ditë para duelit të parë në shtëpi për këtë edicion që Gjilani e zhvillon kundër skuadrës mitrovicase Trepçës ‘89”, thuhet në njoftimin e skuadrës se Gjilanit.

Gjilani ndeshjen e parë kundër Prishtinës nuk e zhvilloj, kurse në ndeshjen e dytë shënoi fitore 3-2 ndaj KEK-ut.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kryenegociatorja e Kosovës për bisedimet me Serbinë, Edita Tahiri, ka…