Gjyste Vulaj mahnit me linjat trupore (Foto)

12 shtator 11:38

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Gjyste Vulaj ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor për fansat.

Mirëpo, 42-vjeçarja vazhdon t’i mbajë aktivë ndjekësit në rrjetet sociale me imazhe dhe video të ndryshme, duke mos munguar edhe ato provokuese.

Zeshkania e ka dëshmuar edhe një herë se mosha është vetëm një numër për të, derisa shfaq linjat në imazhet e reja. Ajo ka publikuar tri fotografi atraktive në bikini dhe këto forma trupore të saj janë për t’u pasur zili.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Është 20-vjeçare, ka sy jeshilë, flokë gështenjë dhe një fizik…