Miss Italia “pushton” zemrat e italianëve

12 shtator 11:37

Është 20-vjeçare, ka sy jeshilë, flokë gështenjë dhe një fizik të mrekullueshëm. Quhet Carolina Stramare dhe është shpallur më e bukura në edicionin e 80 të Miss Italia.

Ajo studion në Akademinë e Arteve të Bukura në Sanremo, por është edhe modeluese.

Në konkurs është paraqitur si Miss Lombardia. Ajo i adhuron kafshët dhe prej tetë vjetësh praktikon sportin e hipizmit. Stramare ka thënë se ka pasion për sytë “e mirë dhe të sinqertë”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja e njohur Miley Cyrus është në lidhje të dashurisë…