Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter më të dashuruara se ndonjëherë më parë (Foto)

12 shtator 11:35

Këngëtarja e njohur Miley Cyrus është në lidhje të dashurisë me Kaitlynn Carter. Ato janë të dashuruara më shumë se kurrë me njëra-tjetrën.

Këtë herë ato kanë marrë vëmendjen e të tjerëve me veshjet e tyre, Cyrius dhe Carter ishin veshur njëjtë me kostume ngjyrë të zezë. Ato mbrëmë kishin shikuar sfiladën e modës të disenjatorit Tom Ford.

Image result for Miley Cyrus dhe Kaitlynn CarterImage result for Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
E padiskutueshme që Jennifer Lopezi do të shkëlqente në premierën…