Jennifer Lopezi shkëlqen në premierën e “Hustlers”-it (Foto)

12 shtator 11:32

E padiskutueshme që Jennifer Lopezi do të shkëlqente në premierën e filmit “Hustlers”.

Ikona e popit ka marrë pjesë në premierën e filmit “Hustlers” në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Toronto, të shtunën në mbrëmje, me një çantë në formë të parave në duar.

50-vjeçarja kishte veshur një fustan të verdhë të gjatë nga koleksioni i vjeshtës 2019 i “Maison Yeya” dhe një palë sandale “Ford”. Më e veçanta nga të gjitha ishte çanta në formën e parave.

Image result for Jennifer Lopez “Hustlers”-itImage result for Jennifer Lopez “Hustlers”-it

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Behxhet Sh. SHALA - BAJGORA Kush e huqi dhe kush…