Granit Xhaka bëhet baba për herë të parë

07 tetor 13:11

Futbollisti i njohur shqiptar është bërë baba për herë të parë. Leonita, bashkëshortja e Granit Xhakës ka sjellë sot në jetë vogëlushen e tyre. “Mirëserdhe princesha jonë e vogël. Mami dhe babi të duan shumë”, ka shkruar Graniti në llogarinë e vet në “Instagram”.

Në fotografinë e publikuar duket dora e çiftit së bashku me atë të vogëlushes së porsalindur. Por Graniti nuk e ka zbuluar se si do e quajnë vajzën.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka uruar qytetarët dhe klasën…