Gruaja në shtëpi frikësohet për vdekje, i trokiti aligatori rreth dy metra në derë

29 prill 2019 | 10:50

Një grua nga Florida u detyrua të përballet me një mik të paftuar në shtëpi. Ajo u trondit kur pa se në derën e saj ishte një aligator rreth 2.5 metra i gjatë.

Donna Heiss, 58-vjeçare, nuk e kishte idenë se si zvarraniku u gjend para shtëpisë së saj atë ditë.

Pak minuta pasi hyri brenda, aligatori e tmerroi për vdekje sepse ishte agresiv dhe godiste pa pushim derën.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në një minierë në Bostvana është gjetur diamanti i dytë…