Gruaja që ka rrahur Bobo Vierin

12 janar 2018 | 11:27

Elisabetta Canalis ka folur sërish për ish të dashurin e saj më të rëndësishëm, Bobo Vierin.

Në një intervistë për “quotidiano.net”, Canalis ka thënë se ish-sulmuesi i Juventusit, Interit, Milanit e shumë skuadrave të tjera, e tradhtonte shpesh dhe për këtë arsye ka marrë disa shuplaka nga ajo.

“Ishte tip shumë i hareshëm dhe shumë i ndjeshëm ndaj femrave. Më tradhtonte shpesh, por nuk ishte i zoti për t’i fshehur tradhtitë. Disa shuplaka i kam dhënë”, ka thënë Canalis.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një prej aktorëve më të njohur francezë, Alain Delon, ka…