Gruaja që u martua me fantazmën e një pirati të viteve 1700

16 janar 2018 | 10:56

Një grua që nuk gjente dot burrë u martua më në fund me fantazmën e një pirati nga Haiti, i cili ka vdekur në vitet 1700 dhe të cilin ajo nuk e ka parë as në fotografi.

45-vjeçarja Amanda Teague, nga Irlanda e Veriut, zgjodhi fantazmën Jack për t’i “shkëmbyer unazat” në ujërat ndërkombëtare.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Konflikti në lindje të Ukrainës ka rritur përhapjen e virusit…