Habit Antonela: Do luftoja me Kiarën për Luizin me shpatë të madhe

05 qershor 11:03

E ftuar në rubrikën “Dielli apo Hëna” në “E Diell”, Antonela tha se nëse do ishte pjesë e BBVIP 2 do luftonte me Kiarën për Luizin. Luizi është një person që ka sens humori dhe kjo është një karakteristikë që ajo e pëlqen tek meshkujt.

“Tek meshkujt shikoj karakterin dhe nëse më bën për të qeshur dhe nëse i kupton shakatë e mija. Tani nuk e kam as partnerin që kam pasur. Jemi ndarë. Të përbashkët me Luizin kishin vetëm gjatësinë. Po të isha unë, Kiara dhe Luizi, do luftoja me shpatë të madhe për të.”, tha Antonela.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot do të zhvillohet finalja e Kupës së Kosovës në…