Hadërgjonaj dhe Toma i thonë po Kosovës

03 janar 17:31

Vazhdojnë prurjet te Kosova, në prag të eliminatoreve të Evropianit 2020. Dy futbollistë cilësorë pritet t’i bashkohen skuadrës së drejtuar nga Bernard Chalandes.

Bëhet fjalë për mbrojtësin e Huddersfield Townit, Florent Hadërgjonaj dhe mesfushorin e Sionit, Bastin Toma.

Trajneri i “Dardanëve” ka konfirmuar se të dy futbollistët kanë pranuar ta veshin fanellën e përfaqësueses së Kosovës.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK),…