Hakerët fshijnë nga “Youtube” këngën “Despacito”

11 prill 15:47

“Despacito” është kënga më e shikuar ndonjëherë në “Youtube”, por kjo këngë është fshirë nga një haker kibernetik së bashku me dhjetëra video të tjera të shtëpisë diskografike “Vevo”.

Fshirja e videos ka ardhur vetëm pesë ditë pasi u njoftua se kënga e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee kishte arritur të thyente rekord, duke u bërë video më e parë në historinë e “Youtube”-s duke arritur pesë miliardë klikime.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Avokati i Popullit, Hilmi Jashari, gjatë takimit me përfaqësuesit e…