Halil Kastrati ia kthen shikimin gruas pas 44 vitesh (Video)

16 korrik 2018 | 21:54

Halil Kastrati, përfaqësues i shoqatës humanitare “Jetimat e Ballkanit” në sajë të veprave të tij bamirëse, kësaj rradhe ai ka ndihmuar në kthimin e shikimit të zonjës Hafize pas 44 vitesh.

Kastrati në emisionin “Kojshia Show” tregon në mënyrë lineare fillet e kësaj historie, ku në studio më pas suprizohet me prezencën gruas që i ndihmoi dhe familjen e saj.

Ndiqeni videon e plotë:

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, ka thënë…