“Halli i nanës”, këngë që të rrëqethë (Video)

15 shkurt 11:04

Një këngë tashmë publikuar së fundmi është duke qarkulluar gjithandej nëpër rrjete sociale.

Kënga i kushtohet nënës dhe po prek thellë zemrat e atyre që nënën e kanë pikë të dobët.

Shaliani është njëri nga këngëtarët që po paraqet për publikun këngët më të mira sot.

Kënga titullohet “Halli i nanës”, ndërsa interpretimi i këngëtarit Shaliani është i shkëlqyeshëm dhe na emocionon të gjithëve.

Kënga u publikua më 9 shkurt dhe deri më tani ka arritur mbi 500,000 klikime.

Komentet për këngëtarin dhe këngën e tij janë nga më të ndryshmet. Tri prej tyre po i paraqesim si më poshtë:

Te pershendes Shaliani, ti e meriton respektin te plote per keto kenge qe i ke qite, me aç shume ndere, moral, respekt dhe sinqiritet. Nese rinia e jone keto kenge te tua i kish ndegju, ne sote ne dardani i kishim punet shume ma te mira, se sa i kemi. As te nje kengetar tjeter nuk te afrohet Shaliani, per besë. Askush nuk mund te imazhinoj sakrificat qe nenat tona i kane perballu gjates jetes. Nena ime, te dua perjetesisht.

O Vlla na knaqe shpirtin pasha 1 Zot ☝veq InshaaAllah zoti udhzon rinin se boll kahje tkeqe ka mar Rinija😢😢😢😢😢 Respekt Shalian 👏👏👏👏👏👏👏👏Zoti tknaqt gjithmon 💪💪💪☝☝☝☝

Text që godet në shpirt me kuptim te plot….kenga tregon një realitet të hidhur që mbizotëron ne cdo shtëpi shqiptare..!!😥 Shaliani dhe Gold Ag jan kengetar qe na kujtojm ne cdo keng realitetin e ksaj bote te trisht !! /Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në dymbëdhjetëvjetorin e Pavarësisë së Kosovës, institucionet shtetërore kanë organizuar…