Hamiti largohet nga Ferizaj

28 mars 2019 | 14:04

Futbollisti i njohur në futbollin e Kosovës, Genc Hamiti, është larguar nga skuadra e Ferizajt.

Ai nuk ka qenë pjesë në përgatitjet që i zhvilloi ditë më parë në Shqipëri, kurse shkak për këtë ndarje është bërë mosmarrëveshja me trajnerin Bylbyl Sokoli.

Hamiti deri në verë do të mbetet lojtar i lirë, kurse në të kaluarën ka luajtur për Hajvalinë, Prishtinën dhe Drenicën.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë…