Hamza e uron Thaçin: Gëzuar ditëlindjen, luftëtar i lirisë dhe i drejtësisë

24 prill 2024 | 13:35

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Bedri Hamza, ka uruar ish-presidentin Hashim Thaçi për ditëlindjen e tij.

Hamza ka thënë se Thaçi tërë jetën ia kushtoi lirisë, pavarësisë dhe shtetndërtimit.

“Sot e ka ditëlindjen presidenti Hashim Thaçi, i cili tërë jetën ia kushtoi lirisë, pavarësisë dhe shtetndërtimit. Ndodhet larg shtëpisë, familjes dhe ne miqve, por shumë afër në zemrat e mendjet tona dhe i përkrahur nga të gjithë ata që e njohin sakrificën e tij”.

“Gëzuar ditëlindjen, luftëtar i lirisë dhe i drejtësisë!”, ka shkruar ai në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-sulmuesi i Juventusit, Carlos Teves, tashmë trajner i Independiente de…