Hapet restoranti ku mund të paguash me numrin e ndjekësve në “Instagram”

12 tetor 2018 | 10:57

Milano do ta ketë restorantin ku mund të paguash me numrin e ndjekësve në “Instagram”. “Ju keni kaq shumë ndjekës në ‘Instagram’? Ne ju ofrojmë drekë”, është slogani i këtij lokali. Ideja u lind nga dy vëllezërit, Matteo dhe Tommaso Pittarello, pronarë të “This is not a sushi bar”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një person nga Kroacia kishte ardhur gjatë verës së këtij…