Haradinaj ia beson Besnik Tahirit postin e sekretarit të përgjithshëm të AAK-së

25 korrik 2018 | 19:52

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ia ka propozuar Këshillit Drejtues për aprovim përbërjen e re të Kryesisë së kësaj partie.

AAK-ja do të ketë 12 nënkryetarë dhe tre sekretarë.

Ramush Haradinaj ia ka besuar Besnik Tahirit postin e sekretarit të përgjithshëm  të AAK-së.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ia…