Haradinaj me Anitën: Në mbështetje të djelmoshave tanë të pamposhtur

20 nëntor 21:54

Kryeministri Ramush Haradinaj së bashku me bashkshorten e tij është duke shikuar nga stadiumi “Fadil Vokrri” ndeshjen Kosova – Azerbajxhan.

“Lojë spektakulare dhe paraqitje e mahnitshme, sonte, në stadiumin “Fadil Vokrri”. Me Anitën, plot entuziazëm, në mbështetje të djelmoshave tanë të pamposhtur. Forca Kosovë drejt triumfit të radhës!”, ka shkruar në llogarinë e vet kryeministri Ramush Haradinaj.

Lojë spektakulare dhe paraqitje e mahnitshme, sonte, në stadiumin “Fadil Vokrri”. Me Anitën, plot entuziazëm, në mbështetje të djelmoshave tanë të pamposhtur. Forca Kosovë drejt triumfit të radhës!RH

Gepostet von Ramush Haradinaj am Dienstag, 20. November 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Haki MORINA Libri "Gjarpijt e gjakut" më ra në dorë…