Haradinaj në ‘Hardh Fest’ premton mbështetje për vreshtarët e Rahovecit

16 gusht 2019 | 15:48

Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj, ka marrë pjesë në hapjen e festivalit “Hardh Fest”.

Në hapje të këtij festivali, Haradinaj ka premtuar mbeshtetje të plotë për vreshtarët dhe fermerët e Rahovecit.

“Mesazhi im për qytetarët e Rahovecit në hapjen e ‘Hardh Festit’. Në mbështetje 100% të vreshtarëve, fermerëve dhe afaristëve të Rahovecit! Do të vazhdojmë me lehtësira tatimore dhe me politika fiskale në mbështetje të prodhimit vendor. Gjithmonë në krah të rahovecianëve për një jetë më të mirë e më të dinjitetshme. Të përcaktuar 100% edhe në luftën kundër korrupsionit, krimit e nepotizmit, por të vendosur po ashtu që në luftimin e këtyre dukurive, të jemi të sinqertë deri në fund!”, ka deklaruar Haradinaj.

/Epoka e re/

Image may contain: 5 people, people smiling, people standing and outdoorImage may contain: 12 people, people smiling, people standing, sky, shoes and outdoorImage may contain: 8 people, people smiling, people standingImage may contain: 6 people, drink, table, outdoor and indoorImage may contain: 10 people, people standingImage may contain: 1 person, babyImage may contain: 5 people, people smiling, people standingImage may contain: 10 people, people smiling, people standing

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kryetari i Degës së Aleancës Kosova e Re (AKR) në…