Haradinaj: Përjetësisht përulemi para të rënëve për liri të të gjitha kohërave

27 nëntor 17:50

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka uruar festat e Nëntori.

Ai, përmes një postimi në “Facebook”, ka thënë se përulen përjetësisht para atyre që kanë dhënë jetën për liri.

“Të dashur shqiptarë, Urime Festat e Nëntorit! Përjetësisht përulemi para të rënëve për liri të të gjitha kohërave. Lavdi Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe Komandantit Legjendar Adem Jashari”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

“Nderime sot, për ushtarët dhe oficerët që i shërbejnë Atdheut”, ka shtuar ai.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në vigjilje të koncertit të madh për 110 vjetorin e…