Haradinaj përmes ‘Facebook’-ut lut të gjithë që ta shpërndajnë një video për Kosovën

29 nëntor 17:38

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka postuar në faqen e vet zyrtare në “Facebook” një video me titull “Kjo është Kosova sot”.

Videon Haradinaj e ka komentuar përveç në gjuhën shqipe edhe në gjuhën serbe dhe angleze.

Në fund kryeministri Haradinaj ka lutur të gjithë që ta shpërndajnë këtë video.

KJO ESHTE KOSOVA, SOT!

KJO ESHTE KOSOVA, SOT!THIS IS KOSOVO, TODAY!OVO JE KOSOVO, DANAS!Kosova, një shtet që ka histori dhe vizion për të ardhmen!RH

Publiée par Ramush Haradinaj sur Jeudi 29 novembre 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetarja e Komisionit për Integrime Evropiane, Blerta Deliu-Kodra, e ka…