Haradinaj uron Rifat Jasharin për ditëlindjen

01 dhjetor 16:51

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka uruar Rifat Jasharin me rastin e 74-vjetorit të lindjes.

“I dashur baca Rifat, me rastin e ditëlindjes suaj, shfrytëzoj rastin t’iu uroj të prisni edhe shumë të tjera me shëndet, pranë nipërve e mbesave tuaja. Me respekt”, ka shkruar Haradinaj në llogarinë e vet në “Facebook”.

Rifat Jashari, vëllai i Ademit dhe Hamzës ka mbushur sot 74 vjet.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Neviana Shehi AUTPORTRET   Unë jam ai tisi i hollë…