Hasani kalon në epërsi Kosovën

10 tetor 2019 | 19:31

Përfaqësuesja e Kosovës ka arritur të shënon golin e parë në ndeshjen miqësore ndaj Gjibraltarit (1-0).

Pas një dominimi total dhe shumë rasteve për shënim, “Dardanët” kaluan në epërsi në minutën e 69-të, kurse Floren Hasani e dërgoi topin në rrejtën e skuadrës mysafire.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në rrjetet sociale tashmë ka nisur një peticion për revokimin…