Haxhi Shala del për herë të parë para Gjykatës Speciale

13 dhjetor 2023 | 14:44

Ish-eprori i UÇK-së, Haxhi Shala, ka dalë për herë të parë para Gjykatës Speciale.

Ai është arrestuar para dy ditësh.

Shala është akuzuar për pengim të drejtësisë dhe tentim-ndikimi në dëshmitarë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Vetëvendosjes, Artan Abrashi, e ka bërë kryeministrin Albin…