Haxhiu: PZAP-i, institucion joserioz dhe i ndikuar

11 nëntor 17:33

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, e ka quajtur joserioz dhe të ndikuar Panelin Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP), i cili ka marrë vendim për numërimin e 1472 vendvotimeve.

:Me zgjedhjet më të mira të organizuara ndonjëherë, PZAP ka gjetur të tallet duke dërguar rreth 1500 kuti në rinumërim. Institucion joserioz dhe duket i ndikuar fatkeqësisht. Kot e kanë, fitoren e Lëvizjes nuk e ndalin dot, vullnetin e popullit nuk mund ta përmbysin ndonëse tentojnë ta vonojnë jetësimin e tij”, ka shkruar Haxhiu në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe sekretari për marrëdhënie…