Haxhiu takon ish-zyrtarët policorë të larguar nga puna dhunshëm gjatë viteve ‘89-‘90

18 shtator 11:44

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Teuta Haxhiu, ka takuar përfaqësuesit e ish zyrtarëve policorë të larguar nga puna dhunshëm gjatë viteve 1989-‘90

Deputetja Haxhiu i ka premtuar mbështetje kësaj kategorie në kërkesën e tyre për njohjen e stazhit të punës dhe përfshirjen në skemat pensionale të financuara nga shteti.

Teuta Haxhiu takon përfaqësuesit e ish zyrtarëve policorë të larguar nga puna dhunshëm gjatë viteve 1989-90Deputetja e…

Publiée par Grupi Parlamentar i AAK-së sur Vendredi 18 septembre 2020

(Q.R / Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri Mauricio Pochettino vazhdon të jetë i papunë bë që…