Reali dhe Argjentina, ëndrrat e Pochettinos

18 shtator 11:38

Trajneri Mauricio Pochettino vazhdon të jetë i papunë bë që prej se është shkarkuar nga detyra e trajnerit në Tottenham Hotspur.

Trajneri Pochettino që vlerësohet ndër më të mirët në botën e futbollit, ka thënë se ëndërron që një ditë të drejton Real Madridin, por edhe Kombëtaren e Argjentinës.

“Do të ishte një ëndërr të stërviti Real Madridin një ditë, e njëjta ambicie është edhe për Argjentinën. për COPE. Reali është ekipi më i mirë në botë dhe histori të shkëlqyer”, u ka thënë Pochettino.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë filluar sot me vazhdimin…