Heather Locklear shtrihet në spitalin psikiatrik

21 nëntor 2018 | 11:49

Heather Locklear ka përfunduar sërish në një spital psikiatrik, pasi ka pësuar një thyerje nervore në shtëpinë e saj në Los Angeles.

Ylli i “Melrose Place” është pranuar në spital më 19 nëntor, pasi terapisti dhe avokati i saj kanë ardhur në përfundim se ajo ka nevojë për ndihmë mjekësore. Nuk dihet nëse thyerja nervore që aktorja ka pësuar së fundmi ka të bëjë me konsumimin e alkoolit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reperi i famshëm Daniel Hernandez, i njohur edhe si Tekashi…