Heidi dhe Romeo i thonë “PO” njëri-tjetrit, martohen në Big Brother

29 mars 2024 | 23:11

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, BBV3, ka nisur dasma e shumëpritur e Heidit dhe Romeos.

Heidi e veshur si nuse dhe Romeo si dhëndër, çifti i tha “Po” njëri tjetrit teksa shkëmbyen unazat dhe puthje plot emocione.

Juli ishte ai që kurorëzoi çiftin, ndërsa banorët e tjerë po shijojnë pjesëmarrjen.

https://www.instagram.com/reel/C5HJfGMMBvX/?igsh=MXB0eWVoOTJ5N3dzbQ==

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, bashkë me kandidatin e kësaj…